ВИРОБНИЦТВО ТА МОНТАЖ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, СОНЦЕЗАХИСТУ, БАЛЮСТРАД ЗІ СКЛОМ

МИ ЗАСТОСОВУЄМО НАЙБІЛЬШІ СКЛОПАКЕТИ В УКРАЇНІ

ПОДИВИТИСЯ ПРОЕКТИ ЗАПИСАТИСЯ НА ВІДВІДУВАННЯ ОБ’ЄКТУ

ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЮ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ЗАПИСАТИСЯ НА ВІДВІДУВАННЯ ОБ'ЄКТУ, ЩО БУДУЄТЬСЯ, І ПЕРЕКОНАТИСЯ В ЯКОСТІ

ЗАПИСАТИСЯВІДПРАВТЕ КРЕСЛЕННЯ ТА ОТРИМАЙТЕ РОЗРАХУНОК

ВІДПРАВИТИ КРЕСЛЕННЯ НА РОЗРАХУНОКЩО МИ МОЖЕМО ВАМ ЗАПРОПОНУВАТИ

ВІДЕО

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ ?

БЕЗПЕЧНІСТЬ

ВИКОРИСТАННЯ АЛЮМІНІЮ ЯК МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВІКОН МАЄ НИЗКУ ПЕРЕВАГ, У ПЕРШУ ЧЕРГУ ЦЕ ЗВІСНО Ж БЕЗПЕЧНІСТЬ. УДАРОСТІЙКІСТЬ ТА ВАНДАЛОСТІЙКІСТЬ ПРОФІЛІВ, ВИГОТОВЛЕНИХ ІЗ АЛЮМІНІЮ В 5 РАЗІВ ПЕРЕВИЩУЄ МЕТАЛОПЛАСТИК, А ПОЄДНАННЯ З НОВІТНІМИ ЗАМКАМИ КОМПАНІЇ РЕЙНАРС ДОЗВОЛЯЄ ГОВОРИТИ ПРО БЕЗУМОВНЕ І БЕЗЗАСТЕРЕЖНЕ ЛІДЕРСТВО В СЕГМЕНТІ НАЙБЕЗПЕЧНІШИХ СИСТЕМ, ЩО МАЄ НАЙВИЩИЙ З МОЖЛИВИХ РІВЕНЬ СЕЙСМОСТІЙКОСТІ, КУЛЕНЕПРОБИВНОСТІ, ЗАХИЩЕНОСТІ ВІД ПОЖЕЖ, ДИМІВ ТА ЗЛОМІВ.

АДЖЕ НЕ ДАРЕМНО МІНІМАЛЬНІ ІНДЕКСИ БЕЗПЕКИ СИСТЕМ СПРОЕКТОВАНИХ І ЗРОБЛЕНИХ РЕЙНАРС АЛЮМІНІУМ - 2. А ПРАКТИЧНО ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ ЗНОСУ ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ НАДАВАТИ ГАРАНТІЮ НА СВОЇ СИСТЕМИ - 10 РОКІВ. РАЗОМ З МОЖЛИВІСТЮ ВИБОРУ БУДЬ-ЯКОГО КОЛЬОРОВОГО І ТЕКСТУРНОГО ОФОРМЛЕННЯ, АБО Ж КОМБІНАЦІЇ З ДЕКІЛЬКОХ КОЛЬОРІВ - ВИ ОТРИМАЄТЕ ФУНКЦІОНАЛЬНУ, БЕЗПЕЧНУ ТА ТАКУ СИСТЕМУ, ЩО ЧУДОВО ВПИСУЄТЬСЯ У ВАШ ІНТЕР'ЄР ТА ЕКСТЕР’ЄР.

Дизайн

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ - БЕЗЛІЧ МОЖЛИВОСТЕЙ НЕПОВТОРНОГО ДИЗАЙНУ,КОЛИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ДВЕРНИХ АБО ВІКОННИХ СИСТЕМ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ТАКИЙ МАТЕРІАЛ, ЯК АЛЮМІНІЙ, ЦЕ ВІДКРИВАЄ ВЕЛИЧЕЗНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ДИЗАЙНУ ТА АРХІТЕКТУРИ. ВАРІАНТИ ВІДТІНКІВ, КОЛЬОРІВ ТА ТЕКСТУР, ЯКІ ПРОПОНУЄ НАШ АСОРТИМЕНТ, ПРЕДСТАВЛЕНІ В НЕЙМОВІРНІЙ РІЗНОМАНІТНОСТІ. ПРИ ЦЬОМУ ЦІНИ НА АЛЮМІНІЄВИЙ ПРОФІЛЬ, ЯКІ ПРОПОНУЄ НАША КОМПАНІЯ, ДЕМОКРАТИЧНІ, ОТЖЕ, КОЖЕН ЗМОЖЕ ПІДІБРАТИ ВАРІАНТ, ЯКИЙ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОНКРЕТНОГО ІНТЕР'ЄРУ.

ВАЖЛИВЕ ПОЄДНАННЯ УСІХ ХАРАКТЕРИСТИК АЛЮМІНІЄВІ ПРОФІЛІ, ОКРІМ ЇХ ПРАКТИЧНОСТІ, СТАНУТЬ ЩЕ Й СТИЛЬНИМ, ПРИВАБЛИВИМ, СУЧАСНИМ ДОПОВНЕННЯМ БУДЬ-ЯКОЇ СПОРУДИ. НАВІЩО ШУКАТИ КОМПРОМІС МІЖ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ І ЕСТЕТИЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ, ЯКЩО НАША ПРОДУКЦІЯ МАЄ ЧУДОВІ ПОКАЗНИКИ ПО ОБОМ ЦИМ ПАРАМЕТРАМ. АЛЮМІНІЄВЕ СКЛІННЯ ЛИШЕ РОЗШИРИТЬ ВАШІ МОЖЛИВОСТІ ЩОДО СТВОРЕННЯ ЕФЕКТНОГО, ЯСКРАВОГО, ВИШУКАНОГО І ПРИ ЦЬОМУ ВКРАЙ ЗРУЧНОГО ПРОСТОРУ. НУ А НАШІ ФАХІВЦІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ВАС КВАЛІФІКОВАНОЮ ДОПОМОГОЮ У ВИБОРІ ПРАВИЛЬНОГО ВАРІАНТУ З ШИРОКОГО АСОРТИМЕНТУ І ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ПИТАННЯ.

Комфорт

ЖИТТЯ В РАДІСТЬ - КОМФОРТ В РОЗУМІННІ КОМПАНІЇ РЕЙНАРС АЛЮМІНІУМ НІЩО ІНШЕ, ЯК ПОВНА ВІДПОВІДНІСТЬ ІДЕАЛЬНИХ ВІЗУАЛЬНИХ ОБРАЗІВ ДО НАЙВИЩОЇ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТІ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ СПРИЙМАТИ ЗВИЧАЙНІ, ЗДАВАЛОСЯ Б, СИСТЕМИ ВІКОН АБО ДВЕРЕЙ ЯК ЩОСЬ БІЛЬШЕ, ЯК СИСТЕМИ ПІДВИЩЕННЯ ЗАТИШКУ, І ЯК НАСЛІДОК - ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. БЕЗДОГАННА РОБОТА ПРОТЯГОМ ДОВГИХ РОКІВ СИСТЕМИ КОМПАНІЇ РЕЙНАРС АЛЮМІНІУМ БУДЕ ДЛЯ ВАС НЕПОМІТНОЮ, АЛЕ ДУЖЕ ПРИЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ КОМФОРТНОГО ЖИТТЯ, А БЕЗДОГАННИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ДОПОВНЮВАТИМЕ КАРТИНУ І СТВОРЮВАТИМЕ ТОНКИЙ І ВИТОНЧЕНИЙ ЗАТИШОК, ЯКИЙ ОТОЧИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ.

ЦІНА ТА ЯКІСТЬ

БУДИНОК ЗІ ЗНАКОМ ЯКОСТІОКРІМ ШИРОКОГО СПЕКТРУ СТАНДАРТНИХ СИСТЕМ, НАША КОМПАНІЯ РОЗРОБЛЯЄ ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ РІЗНИХ СЕГМЕНТІВ РИНКУ. МИ МОЖЕМО ВБУДУВАТИ РОЗСУВНІ АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА В ЖИТЛОВІ БУДИНКИ І СПРОЕКТУВАТИ АЛЮМІНІЄВІ ФАСАДИ ДЛЯ ТОРГОВИХ І ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТІВ. НАШІ ВИСОКОЯКІСНІ ВИРОБИ ВІДПОВІДАЮТЬ НАЙСУВОРІШИМ ВИМОГАМ ЩОДО БЕЗПЕКИ, КОМФОРТУ, АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ І ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ. REYNAERS ALUMINIUM МАЄ ВИСОКУ ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ. ЦЕ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ СЕРТИФІКАТИ ISO 9001, CE - MARKING. ЯКІСТЬ ЗОВНІШНЬОГО ПОКРИТТЯ ЗАСВІДЧУЮТЬ СЕРТИФІКАТИ QUALICOAT ТА QUALANOD НАШИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ.

ЦІНА ТА ЯКІСТЬ REYNAERS REYNAERS ГАРАНТУЄ ВИСОКУ ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ, З ЯКИХ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ПРОДУКЦІЯ, ЇХ ВІДПОВІДНІСТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИМ НОРМАМ. ДЛЯ НАДАННЯ ЩЕ БІЛЬШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ КОМПАНІЯ НАДАЄ ГАРАНТІЮ НА ПРОДУКЦІЮ:
10 РОКІВ НА СИСТЕМИ З АЛЮМІНІЮ;
5 РОКІВ НА АКСЕСУАРИ.

Экология

"ЗЕЛЕНІ" СИСТЕМИ - КОМПАНІЯ РЕЙНАРС АЛЮМІНІУМ У ВИРОБНИЦТВІ ВИКОРИСТОВУЄ САМЕ АЛЮМІНІЙ НЕ ТІЛЬКИ ТОМУ, ЩО КОНФІГУРАЦІЯ ГОТОВИХ СИСТЕМ МОЖЕ БУТИ БУДЬ-ЯКИХ ФОРМ ТА СТИЛІВ, А ЩЕ Й ТОМУ ЩО АЛЮМІНІЙ - НАЙБІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНИЙ МАТЕРІАЛ З УСІХ МОЖЛИВИХ. НЕ ДАРЕМНО ЙОГО НАЗИВАЮТЬ "ЗЕЛЕНИМ" МЕТАЛОМ. ВИКОРИСТАННЯ АЛЮМІНІЮ ОБУМОВЛЕНЕ ТАКОЖ ТИМ, ЩО 100% ЦЬОГО МАТЕРІАЛУ БЕЗ ВТРАТ ПІДЛЯГАЄ ПЕРЕРОБЦІ НЕОБМЕЖЕНУ КІЛЬКІСТЬ РАЗІВ. ОКРІМ ТОГО, ПРИ ПЕРЕРОБЦІ ЦЬОГО МАТЕРІАЛУ ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГІЇ СТАНОВИТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ 95%, САМЕ ТОМУ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИХОДИТЬ СИТУАЦІЯ, ЩО ВИРОБНИЦТВО З АЛЮМІНІЮ ЕКОНОМИТЬ І ТИМ САМИМ ЗАХИЩАЄ НАВКОЛИШНІЙ СВІТ І ПРИРОДУ. НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ ТАКОЖ ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СИСТЕМ, ПОБУДОВАНИХ НА АЛЮМІНІЇ, - ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО В ДЕЯКИХ ВИПАДКАХ МОЖЕ СКОРОТИТИ ВИТРАТИ НА ОБІГРІВ, АБО ОХОЛОДЖЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ У 5 РАЗІВ, ПОРІВНЯНО З ТРАДИЦІЙНИМИ СИСТЕМАМИ.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ЯК МИСТЕЦТВ -

ДАВНО ПРОЙШЛИ ТІ ЧАСИ, КОЛИ ЕНЕРГОВИТРАТИ ЗАЙМАЛИ ЛЕДВЕ НЕ ОСТАННІЙ РЯДОК ВИТРАТ СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНОГО БУДИНКУ. ЕНЕРГОРЕСУРСИ ДОРОЖЧАЮТЬ З КОЖНИМ ДНЕМ, ТОМУ І УВАГА ДО ПРАВИЛЬНОГО ТА ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ СТАЄ ВСЕ ПИЛЬНІШОЮ. У ХОРОШІЙ, ПО-СПРАВЖНЬОМУ СУЧАСНІЙ БУДІВЛІ ОСОБЛИВА УВАГА ПРИДІЛЯЄТЬСЯ ЯКРАЗ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ, ТАКА САМА, ЯК І ДО ЙОГО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ. ЧАСТО ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ВИМУШЕНИЙ СТРАЖДАТИ ЧЕРЕЗ КІЛЬКІСТЬ ВИБОРУ МАТЕРІАЛІВ ТА СИСТЕМ. РЕЙНАРС АЛЮМІНІУМ ПРОПОНУЄ СПРАВЖНІЙ ПРОРИВ В ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВІКОННИХ І ДВЕРНИХ СИСТЕМ, НЕ ТІЛЬКИ ВОЛОДІЮЧИ ВЕЛИЧЕЗНИМ СПЕКТРОМ СТИЛІВ, АЛЕ Й МАЮЧИ НАЙВИЩІ ПОКАЗНИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ СЕРЕД ПОДІБНИХ СИСТЕМ.

УСІ СИСТЕМИ, ЩО РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ І ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ КОМПАНІЄЮ РЕЙНАРС АЛЮМІНІУМ, ПОВНІСТЮ ВІДПОВІДАЮТЬ КІОТСЬКОМУ ПРОТОКОЛУ, А ВИБІР ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ ДОЗВОЛЯЄ НАСПРАВДІ НЕ "ЗАМИКАТИСЯ" НА СТАНДАРТНИХ СИСТЕМАХ, А РОЗКРИТИСЯ АРХІТЕКТОРОВІ ‘’НА ПОВНУ’’. ДОВГОВІЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ НЕ ТІЛЬКИ ЗАОЩАДИТЬ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ВАШИХ КОШТІВ, АЛЕ І ПОДАРУЄ БАГАТО ВІДМІННИХ РОКІВ СЛУЖБИ.

НАШІ СИСТЕМИ ПРЕКРАСНО АДАПТОВАНІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРОХОЛОДИ ВЛІТКУ ТА ТЕПЛА - ВЗИМКУ. МАТЕРІАЛИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НАМИ У ВИРОБНИЦТВІ НАШИХ СИСТЕМ, ПОВНІСТЮ ВІДПОВІДАЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИМ НОРМАМ НЕ ЛИШЕ СЬОГОДНІШНЬОГО, АЛЕ Й ЗАВТРІШНЬОГО ДНЯ! ОКРІМ ТОГО, НАША КОМПАНІЯ ПОСТІЙНО ПРАГНЕ ПОКРАЩУВАТИ ТА УДОСКОНАЛЮВАТИ РІШЕННЯ, ЩО ВИПУСКАЮТЬСЯ, - САМЕ ТОМУ МИ АКТИВНО ПРАЦЮЄМО В НАПРЯМКАХ РІШЕНЬ ЩОДО ГЕРМЕТИЧНОСТІ БУДІВЕЛЬ, ТОБТО В ЇХ ЕНЕРГОПАСИВНОСТІ АБО ЕНЕРГОАКТИВНОСТІ (ВІДТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ БЕЗПОСЕРЕДНЬО БУДІВЛЯМИ).

ВСЕ ВИЩЕСКАЗАНЕ ДОЗВОЛЯЄ ІЗ ВПЕВНЕНІСТТЮ ГОВОРИТИ ПРО ІСТОТНУ ЕКОНОМІЮ КОШТІВ НА ОПАЛЮВАННЯ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД І КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД. НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ ПРО НАШІ SOLAR- СИСТЕМИ, З ВБУДОВАНИМИ СОНЯЧНИМИ ПАНЕЛЯМИ (PV), ЯКІ ПЕРЕТВОРЯТЬ СОНЯЧНЕ СВІТЛО НА ЕНЕРГІЮ. А ВИКОРИСТАННЯ У ВИРОБНИЦТВІ АЛЮМІНІЮ ВТОРИННОГО ЦИКЛУ ІСТОТНО СКОРОЧУЄ ВИКИДИ CO2 В АТМОСФЕРУ НАВІТЬ НА ЕТАПАХ ВИРОБНИЦТВА.

ЗАПИСАТИСЯ НА ВІДВІДУВАННЯ ОБ’ЄКТУ

ВІДПРАВТЕ КРЕСЛЕННЯ ТА ОТРИМАЙТЕ РОЗРАХУНОК